HLAD BOLÍ, ALE ŠŤÍHLOST ZA TO STOJÍ!!!!!

Červenec 2012

Info.

22. července 2012 v 18:48 | Michaela |  zprávy
Všechny vás zdravím :)
Jsem stále u babičky, dnes zase přijel strejda takže mi na chvilku půjčil počítač, tak vám píšu.
U babičky zůstanu nejspíš ještě další týden, jsem docela ráda, je to pořád lepší než být doma celý den sama. Jinak koleno se trochu zlepšilo, sice pořád nemůžu chodit, ale už to tak nebolí :) Takže mám hned i lepší náladu. Jen je mi líto že teď nemůžu chodit na vaše blogy, ale až přijedu domů a budu mít zase svůj počítač určitě vám to vynahradím, chystám se sem dát fotky z dovolené a taky mám nějaké fotky od babičky :)
Budu se na vás těšit :))

Proč já?

19. července 2012 v 18:35 | Michaela |  zprávy
Zdravím vás slečny :)
Před chvílí přijel strejda (jsem u babičky) a půjčil mi notebook, takže vám píšu. Ani nevím co mám napsat...ruce se mi třesou, jsem strašně nervózní, nedokážu dost dobře popsat ten pocit...
Prostě jsem už zoufalá, mám chuť začít skákat a běhat UŽ TO SEZENÍ NEVYDRŽÍM!!! Je to strašné, normálně jsem zvyklá cvičit 3-5 hodin denně a to ani o víkendu si moc neodpočinu, alespoň jednou denně néli dvakrát jdu na hodinovou procházku a každý večer se protahuju a teď...jen CELÝ DEN SEDÍM. No samozřejmě ke všemu nemyslím na nic jiného, než na to jak tloustnu :( Třeba včera jsme měli sladké knedlíky, babička mi nandala dva a chystala se nabrat další, najednou to ze mě vyletělo, ani jsem to nechtěla říct tak, já nevím tak trochu hrubě...babi to už by snad stačilo, né? Babička se na mě tak zaraženě podívala a začala hned s tím..jakto že nemám hlad? Vždyť jsem celé dopoledne nic nejedla...nechtěla jsem jí nějak urazit, a tak jsem jen řekla že dva mi stačí a ona na to, že by mi ten třetí neuškodil, aspoň že bych si prý obalila ty svý hůlky...no to se nemusí bát, protože dnes ráno jsem byla u doktora s tou nohou a nevypadá to nijak dobře :( Nejdřív mi udělal obstřik a pak jsem šla ne rentgen. A na něm se zjistilo že mám cosi (vypadalo to jako nějaká veliká kapka) nad kolenem, takže musím jít na rezonanci, aby se zjistilo co to je. A ještě mi ten doktor řekl, že si asi teď hodně dlouho nezatančím :(( Docela se bojím, hlavně toho, abych mohla dál tančit...

Návrat z dovolené

17. července 2012 v 15:12 | Michaela |  zprávy
Tak už jsem doma :D
Dovolená byla úžasná, moc jsem si to užila, doufám že taky užíváte prázdnin :)
Přiletěla jsem už včera, ale nechtělo se mi psát, měla jsem pěkně blbou náladu. Na dovolený se mi něco stalo s kolenem...jo fakt děs! Nemůžu skoro chodit pořád jen tak posedávám a nemůžu se zbavit pocitu že každou minutu jsem tlustější a tlustější. Tohle s tou nohou se mi už jednou stalo a i tehdy nikdo přesně nevěděl co s tím je, prostě mám to koleno bloklý a nemůžu ho napnout ani s ním hýbat...žádné cvičení minimálně dva týdny :( Naštěstí se mi to stalo až dva dny před koncem.
Na Mallorce to bylo krásný...sluníčko, moře, drinky u bazénu :D No jen s jídlem jsem měla trochu problém, nevím čím to bylo, ale neměla jsem vůbec chuť na nic, byla jsem pernamentně přejedená, takže mám na všech fotkách těhotenské bříško :) Ale i přes to jsem tam zhubla, z Mallorci jsme to vzali ještě přes Anglii kde máme příbuzné a tam jsem se vážila a měla jsem 40kg...no ale zase jsem to tam všechno pěkně nabrala zpátky :( V Anglii to taky bylo super, až na to že se mi tam stalo to s tou nohou a nabrala jsem tam zpátky 2kg...jedli jsme samé smažené fujtajbly.
Byli jsme taky v Londýně kde už to pěkně vře Olympiádou, na Oxford street jsem si trochu doplnila šatník, možná vám sem pak hodím nějaké fotky když budete chtít :) Mám taky hodně fotek z Mallorci, ale na těch by mě mohl někdo poznat, stejně vidět mě v plavkách to není o co stát.
Dnes jsem ještě doma, ale zítra jedu k babičce a budu tam až do pátku. Prý se na mě už moc těší a k obědu chystá sladké knedlíky, mám je sice ráda, ale určitě chápete jak se na ně těším :( zvlášť po tom přežíracím maratonu který jsem teď měla. Takže si příští dny budu ZASE takhle dopřávat a u toho budu celý den sedět na gauči, protože nemůžu chodit, no to bude paráda :D Ani nevím jestli tam budu mít přístup k počítači, jestli ano, tak se určitě ozvu :)